Anglia
Szkocja
Irlandia Pn.
Walia
Irlandia
Norwegia
Holandia
--------------
Wszystkie krajePraca za granicą
(strona główna)


Praca w Anglii


Praca w Szwecji


Praca w Niemczech


Praca w Norwegii


Praca w Holandii


Praca w Irlandii


Praca w Danii


Praca w Polsce


Praca w Finlandii


Praca we Francji


Praca w Hiszpanii


Praca we Włoszech


Praca w Belgii


Jobs in Canada

Google+
Znajdziesz nas w Google+

For Employers:

Polish Recruitment Agency

Polish Workers

Workers
From Poland


Jobs in N. Ireland
Jobs in Scotland
Jobs in Wales

Dla pracowników:

Praca
fizyczna


Praca
w hotelach


Praca
umysłowa


Praca
w opiece


Praca
sezonowa


Mapa
serwisu


Hotelarstwo i Gastronomia

Pracownicy fizyczni

Pracownicy Umysłowi

Medycyna i Opieka

Pracownicy Sezonowi

Inne:

Domy
na sprzedaż


Działki Jamno

Regulamin zamieszczania płatnych ogłoszeń

Oferty archiwalne

Imperial - praca za granicą

Mechanik ciężarówek Irlandia


(OFERTA NR 971)
OPIS


Zapraszamy do aplikowania polskich mechaników HGV chętnych do dołączenia do naszego rozwijającego się zespołu. Oferujemy atrakcyjne możliwości zatrudnienia dla mechaników pojazdów ciężkich oraz lekkich, którzy z pasją podchodzą do utrzymania i naprawy pojazdów. Jako idealny kandydat będziesz odpowiedzialny za diagnozę usterek, serwisowanie, konserwację oraz naprawę autobusów i innych pojazdów HGV. Zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi drzwi pneumatycznych, wymagamy skupienia na potrzebach klienta, zapewnienia dostępności pojazdów i terminowych napraw. Od kandydatów oczekujemy przestrzegania wysokich standardów bezpieczeństwa i zdrowia, zgłaszania wszelkich błędów lub kwestii bezpieczeństwa oraz uczestnictwa w programach szkoleniowych i rozwojowych.Wymagania i Korzyści

Poszukujemy osób z kwalifikacjami Mechanic National Craft na poziomie 6 lub wyższym, posiadających solidne podstawy w zakresie elektryki, umiejętność czytania schematów i diagnozowania usterek, dobrą znajomość laptopów i produktów Microsoft, doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, posiadających prawo jazdy kategorii B (preferowane D) oraz płynnie komunikujących się w języku angielskim (w mowie i piśmie). Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie 19 €/godz., zwiększenie do 20 €/godz. po okresie próbnym (6 miesięcy), 4-dniowy tydzień pracy, możliwość nadgodzin płatnych półtorej stawki po okresie próbnym, cotygodniowe wypłaty, tymczasowe zakwaterowanie na maksymalnie dwa tygodnie w lokalnym hotelu/pensjonacie, śniadanie na maksymalnie dwa tygodnie oraz odbiór z lotniska w Dublinie.

Dodatkowe InformacjePoszukujemy 3 mechaników HGV do pracy w miejscowości Ardee, hrabstwo Louth. Praca na długoterminową umowę (ponad rok) z możliwością rozpoczęcia „jak najszybciej”. Prosimy pamiętać, że nie oferujemy pakietu relokacyjnego – wszelkie koszty przeniesienia ponosi sam kandydat. Oferujemy również zwrot kosztów podróży z Polski (do 100 euro) dla wybranych kandydatów.

WARUNKI


Stanowisko: Mechanik ciężarówek
Kraj: Irlandia, Ardee
Nr oferty: 971
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy).
Wynagrodzenie brutto: 20€/h - nadgodziny 30€/h
Tygodniowy czas pracy: 40
Zakwaterowanie: ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
Wyżywienie: ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: Jeśli jesteś gotów podjąć nowe wyzwania i spełniasz powyższe kryteria, czekamy na Twoją aplikację. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w Irlandii.
WYMAGANIA


Doświadczenie zawodowe: Wymagane doświadczenie.
Wykształcenie: Mechanic National Craft Qualification
Język: Dobra znajomość języka niemieckiego
Wymagania dodatkowe: brak danych


Uwaga, jest to oferta BEZPOŚREDNIA, jeżeli akceptujesz warunki oferty, naciśnij poniższy przycisk APLIKUJĘ. Twoja aplikacja zostanie przekazana BEZPOŚREDNIO do pracodawcy zagranicznego.

APLIKUJĘKATEGORIE PRACY