|
|
Kelnerka
27 lat
Przez 5 sezonów( które obejmowały czas:06.2007 - 10.2007,06.2008 - 10.2008,04.2009 - 11.2009,04.2010-11.2010,04.2011-11.2011) pracowałam w hotelu Tsokkos Paradise Village należącym do największej sieci hotelowej na Cyprze, na stanowisku Headwaitress oraz Barmaid. Moje obowiązki obejmowały:
*dbanie o bardzo dobrą organizację pracy w restauracji dla ponad 300 osób,tj.:
- koordynowanie zespołu pracowników restauracji
- zbieranie zamówień
- obsługę systemu komputerowego restauracji oraz kasy
- dbanie o komfort gości restauracji, w tym także przyjmowanie ewentualnych zażaleń gości i rozwiązywanie wszelkiego rodzaju problemów zaistniałych w restauracji
- dbanie o wystrój restauracji
* w miarę potrzeb pracę za barem a także organizację pracy na Pool Barze, polegającą na jak najszybszej i efektywnej obsłudze gości hotelowych, serwowaniu dań, przygotowywaniu i serwowaniu drinków oraz zimnych napoi, dbaniu o zaopatrzenie oraz obsłudze systemu komputerowego.
W ostatnim sezonie, oprócz pracy w restauracji dostałam możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin na stanowisku recepcjonistki, dzięki czemu mogłam zdobyć nowe doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie funkcjonowanie hotelu.
|
Preferowane miejsce pracy:
Anglia
|
| Numer klienta: 8970 |
Wiek: 27
Pe: Kobieta
Inne stanowisko pracy:
Preferowany rodzaj pracy: Hotelarstwo i gastronomia
Preferowany stanowisko pracy: Kelnerka
Czy zainteresowany prac w Polsce: Nie
Znajomo jzyka angielskiego: 3 - Intermediate
Prawo jazdy: Brak
Licencja na wzki widowe: Nie
|
|
|
|
|