|
|
General Assistant
19 lat
Do czasu ukończeni 18 roku życia pracowałem tylko przy układaniu kostki brukowej, więc ogólnie pomagałem na budowach. 2 tygodnie przepracowałem na budowie w Żorach za Katowicami gdzie robiłem na prawdę przeróżne rzeczy (od jeżdżenia taczkami z gruzem poprzez używanie młota pneumatycznego na robieniu wylewki skończywszy).
Kiedy już ukończyłem 18 lat znalazłem pracę w Kielcach w firmie Call Center Inter Galactica, jest to firma pracująca dla sieci Orange, a praca w niej zależna była od projektu do którego przydzielił mnie pracownik rekrutacji. Los chciał że trafiłem na projekt TSL czyli tele sprzedaży, a moja praca polegała na sprzedawaniu abonamentu lub mixa, a także internetu mobilnego i stacjonarnego, klientom posiadającym telefon na kartę w wyżej wymienionej sieci. Ten projekt był jednym z najtrudniejszych, gdyż mało kto chciał przechodzić na abonament czy też na kartę a internteu prawie nikt nie chciał. Byłbym szczęśliwy gdybym trafił na projekt klientów biznesowych lub utrzymanie klientów czyli przedłużanie umów itd.
Do pracy dojeżdżałem z Jędrzejowa, codziennie 44 km w jedną stronę, o godzinie 6.24 pociągiem, następnie autobusem na miejsce pracy i czekałem dodatkową godzinę na rozpoczęcie pracy, a ta zaczynała się o 8.20 i tak po zebraniu z menagerem grupy rozpoczynaliśmy dzwonienie. Miałem 25 minut przerwy w ciągu 6,5 godzinnej zmiany. O 14.50 kończyłem pracę i udawałem się w drogę powrotną do domu. Zrezygnowałem z tej pracy z powodu dojazdów i zbyt częstych (zbyt dużych) kar i presji wywieranej na pracownikach.
|
Preferowane miejsce pracy:
Anglia
|
| Numer klienta: 4859 |
Wiek: 19
Pe: Mczyzna
Inne stanowisko pracy:
Preferowany rodzaj pracy: Hotelarstwo i gastronomia
Preferowany stanowisko pracy: General Assistant
Czy zainteresowany prac w Polsce: Tak
Znajomo jzyka angielskiego: 4 - Upper-intermediate
Prawo jazdy: Brak
Licencja na wzki widowe: Nie
|
|
|
|
|