Anglia
Szkocja
Irlandia Pn.
Walia
Irlandia
Norwegia
Holandia
--------------
Wszystkie krajePraca za granicą
(strona główna)


Praca w Anglii


Praca w Szwecji


Praca w Niemczech


Praca w Norwegii


Praca w Holandii


Praca w Irlandii


Praca w Danii


Praca w Polsce


Praca w Finlandii


Praca we Francji


Praca w Hiszpanii


Praca we Włoszech


Praca w Belgii


Jobs in Canada

Google+
Znajdziesz nas w Google+

For Employers:

Polish Recruitment Agency

Polish Workers

Workers
From Poland


Jobs in N. Ireland
Jobs in Scotland
Jobs in Wales

Dla pracowników:

Praca
fizyczna


Praca
w hotelach


Praca
umysłowa


Praca
w opiece


Praca
sezonowa


Mapa
serwisu


Hotelarstwo i Gastronomia

Pracownicy fizyczni

Pracownicy Umysłowi

Medycyna i Opieka

Pracownicy Sezonowi

Inne:

Domy
na sprzedaż


Działki Jamno

Regulamin zamieszczania płatnych ogłoszeń

Oferty archiwalne

Imperial - praca za granicą

Pakowanie indyków (kontrakt świąteczny 2015) Irlandia Północna


(OFERTA NR 363)
OPIS


Aktualnie prowadzimy nabór do pracy przy pakowaniu indyków na kontrakt świąteczny 2016. Kliknij na poniższy link.

PAKOWANIE INDYKÓW 2016 Praca bezpośrednio dla pracodawcy brytyjskiego (Irlandia Północna). Branża przetwórstwo mięsne (indyki).

Szczegółowy zakres obowiązków: praca na linii produkcyjnej przy wykrajaniu/wykrawaniu mięsa, praca przy segregacji mięsa i pakowaniu. Ponadto utrzymywanie czystości oraz sprzątanie miejsca pracy. Również pracodawca może zlecić pracę przy chwytaniu żywych indyków i umieszczaniu w maszynie transportującej do ubojni.

Najważniejsze strefy produkcji:
– strefa produkcyjna (rzeźnia) oraz gotowania – ubój, pakowanie indyków oraz ich części (serca, wątroby) do worków zamykanych próżniowo, pakowanie mięsa surowego,
– strefa magazynowa (końcowy etap produkcji) – pakowanie gotowych indyków, wkładanie do opakowań zbiorczych oraz układanie na paletach.

WARUNKI


Stanowisko: Pakowanie indyków (kontrakt świąteczny 2015)
Kraj: Irlandia Północna
Nr oferty: 363
Długość kontraktu: 23 listopad 2015 - 22 grudzień 2015
Wynagrodzenie brutto: Stawka godzinowa £6.70/h + bonus: £522 (płatny na zakończenie kontraktu).
Tygodniowy czas pracy: Pracodawca gwarantuje minimum 200 godzin pracy w czasie trwania kontaktu.
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę w pokojach 2-osobowych lub 4-osobowych. Koszt: £7,00 dziennie (odciągane z pensji). Pracodawca zapewnia również codziennie transport do pracy oraz do miejsca zamieszkania: Koszt: £20,00 tygodniowo (odciągane z pensji)
Wyżywienie: Na własny koszt
Rozpoczęcie pracy: OFERTA ZAMKNIĘTA
Informacje dodatkowe: JAK APLIKOWAĆ DO PRACY?

Osoby zainteresowane pracą, spełniające wymagania pracodawcy, prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego (aby przejść do formularza należy nacisnąć przycisk "Aplikuję" znajdujący się na dole strony). Formularz należy wypełnić oraz załączyć CV w języku angielskim ze zdjęciem (CV należy przygotować w formacie WORD).

JAK PRZYGOTOWAĆ CV, ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJE SZANSE NA OTRZYMANIE ZATRUDNIENIA?

- Poświeć czas na staranne i rzetelne opracowanie CV, ponieważ pracodawca na podstawie CV dokona analizy przydatności kandydata do pracy.
- w CV podaj aktualne dane kontaktowe, zamieść zdjęcie oraz informację odnośnie poziomu języka angielskiego i posiadanych licencji na wózki widłowe.
- w CV opisz dokładnie przebieg kariery zawodowej wraz z zaakcentowaniem prac fizycznych.
- pamiętaj, że w CV możesz podawać również prace nieudokumentowane, ponieważ dla pracodawcy ważne jest faktyczne doświadczenie pracy, a nie dokumenty!
- CV to Twoja wizytówka, którą analizuje pracodawca i na jej postawie dokonuje dedycji o Twoim zatrudnieniu. Jeżeli przygotujesz je niechlujnie, informacje w nim zawarte nie będą zgodne z wymaganiami prawodawcy, Twoje szanse na otrzymanie pracy spadną praktycznie do zera!

Jeżeli nie znasz języka angielskiego możesz skorzystać z generatora CV, dzięki któremu błyskawicznie wygenerujesz CV w języku angielskim.

WYJAZD DO PRACY

W przypadku akceptacji do pracy, prześlemy Państwu e-mailem potwierdzenie zatrudnienia.

Zgodnie z Ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r. o kierowaniu do pracy u pracodawców zagranicznych (Dz. U. z dnia 1 maja 2004 r.) osoba kierowana do pracy zagranicę, zobowiązana jest do podpisania umowy o skierowaniu do pracy u pracodawcy zagranicznego oraz opłacenia kosztów przetłumaczenia dokumentacji wyjazdowej związanej ze skierowaniem do pracy. Koszt przetłumaczenia dokumentacji wynosi 390 zł (+ koszty przesyłki kurierskiej 40 zł) i jest zwracany przez pracodawcę w formie bonusu na zakończenie kontraktu w przypadku pozytywnego ukończenia pracy.

BILET

W ciągu 2 tygodni od wystawienia potwierdzenia zatrudnienia należy wykupić bilet do Dublina lub Belfastu i przesłać kopie biletu e-mailem do Imperial. Pracodawca będzie odbierać klientów Imperial wyłącznie z Belfastu w godzinach 9:00-21:00. W przypadku wykupienia biletu do Dublina, należy dostać się do Belfastu autobusem podmiejskim (odchodzi co 30 min). Istnieje wiele połączeń lotniczych jak i autobusowych z Polski do Belfastu lub Dublina w związku z czym do Państwa należy decyzja jaki rodzaj transportu wybierzcie. Z Belfastu odbierane będą grupy liczące przynajmniej 3 osoby. W innym przypadku należy dostać się do miejsca zakwaterowania autobusem na własny koszt.

Szczegółowe informacje odnośnie odbioru z Belfastu przekazane zostaną po wykupieniu i przesłaniu do Imperial kopii biletu.

WYMAGANIA


Doświadczenie zawodowe: Mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórni mięsa lecz niekonieczne. Wymagane bezwzględnie doświadczenie pracy fizycznej (preferowane przez pracodawcę osoby pracujące np. na budowie, w fabrykach czy magazynach). Największe szanse na zatrudnienie będą mieć sprawni, silni mężczyźni, będą w dobrej kondycji fizycznej, gotowi na intensywną pracę w wymiarze nawet 60 godzin w tygodniu. Od kandydatów oczekuje się bardzo dobrego stanu zdrowia.
Wykształcenie: Nie wymagane
Język: Nie wymagany!
Wymagania dodatkowe: Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, to ich skan należy przesłać na adres: koszalin@imperial.org.pl, wpisując, w tytule wiadomości, UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE - imię i nazwisko.

Dokument MUSI być w JĘZYKU ANGIELSKIM. W przypadku braku uprawnień, w wersji angielskiej, należy dokument przetłumaczyć, jednak można to zrobić samodzielnie, gdyż nie jest wymagane tłumaczenie przysięgłe.
Powyższa oferta jest zamknięta.
Oznacza to, że pracodawca przyjął pracownika do pracy i aktulanie nie prowadzi rekrutacji.
Możesz złożyć aplikację do innej oferty lub zarejestrować swoje CV i oczekiwać nowe oferty. W przypadku rejestracji, nasz konsulat dokona analizy Twojego życiorysu i skontaktuje się bezpośrednio, aby przedstawić Ci propozycję pracy.
Aby się zarejestrować, naciśnij poniższy przycisk REJESTRACJA i załącz CV.

REJESTRACJA

LUB ZOPOZNAJ SIĘ Z INNYMI OFERTAMI W KATEGORII
PRACA FIZYCZNA


KATEGORIE PRACY