Praca za granicą
(strona główna)


Praca w Anglii


Praca w Szwecji


Praca w Niemczech


Praca w Norwegii


Praca w Holandii


Praca w Irlandii


Praca w Danii


Praca w Finlandii


Praca we Francji


Praca w Hiszpanii


Praca we Włoszech


Praca w Belgii


Praca w Polsce

Praca
fizyczna


Praca
w hotelach


Praca
umysłowa


Praca
w opiece


Praca
sezonowa


Mapa
serwisu


Workers
From Poland


Jobs in N. Ireland
Jobs in Scotland
Jobs in Wales
Jobs in England

TELEWIZJA BBC PRACA W ANGLII

Reportaż BBC o migracji Polaków za pracą

Aktualności Imperial


Brytyjska telewizja BBC przygotowuje reportaż na temat Polaków wyjeżdżających do pracy w Wielkiej Brytanii. BBC zwróciła się z prośbą do naszej agencji Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy - Imperial, w związku z przygotowywaniem reportażu o migracji polskich rodzin za pracą.

Ekipa BBC przebywać będzie w Polsce w dniach 15-30 października 2012 i będzie przeprowadzać rozmowy z polskimi rodzinami, które zamierzają wyjechać z Polski do Wielkiej Brytanii lub mieszkają na co dzień w Wielkiej Brytanii oraz z tymi rodzinami które zdecydowały się na powrót do Polski po dłuższym pobycie na Wyspach.

Ideą programu jest stworzenie reportażu na temat polskich rodzin wyjeżdżających do pracy Wielkiej Brytanii, o życiu w Polsce i napotykanych problemach. Historie opowiedziane przez bohaterów dokumentu mają pomóc w stworzeniu obiektywnego spojrzenia na problem migracji Polaków za pracą.

Osoby zainteresowane udziałem w programie prosimy o kontakt: biuro@imperial.org.pl.

Autor:
Oferty pracy


Szukasz pracy w Szwecji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy w Szwecji. Aktualne ogłoszenia w Szwecji znajdują się pod adresem: www.imperial.org.pl/praca-w-szwecji.php. Jeżeli chcesz zaaplikować do pracy, wypełnić nasz formularz on-line. Szwecji pracodawca otrzyma Twoje CV i wystawi dokument z decyzją zatrudnienia.


 LINKI SPONSOROWANE


Warning: Unexpected character in input: '\' (ASCII=92) state=1 in /home/users/imperialorgpl/public_html/templates/oferty-bezposrednie-aktualne.php on line 36

Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ']' in /home/users/imperialorgpl/public_html/templates/oferty-bezposrednie-aktualne.php on line 53